Współpraca

współpraca z artMOKO
Współpracę z każdym Klientem rozpoczynamy od niezobowiązującego spotkania podczas, którego staramy się zdefiniować jego styl i upodobania względem projektu. W celu jak najdokładniejszego poznania gustu Inwestora prezentujemy swoje dotychczasowe prace oraz inspiracje pozwalające na wskazanie przez niego konkretnych rozwiązań, wykończeń, detali czy wystroju do jakiego wspólnie będziemy dążyć. Określamy również wszystkie zmienne takie jak metraż, terminy, zakres współpracy. Jednym z ostatnich elementów jakie omawiamy na pierwszym spotkaniu jest szacunkowy budżet jaki Klient chce przeznaczyć na inwestycję. Następnie rozpoczynamy prace nad stworzeniem oferty na ustalony zakres usług. W trakcie jej przygotowywania zawsze zwracamy uwagę na wszystkie elementy, o których rozmawialiśmy z Inwestorem, dążąc do pełnego zrozumienia jego oczekiwań.

Po prezentacji oferty i zaakceptowaniu przez Klienta warunków współpracy przystępujemy do prac. Podczas procesu projektowania jesteśmy w stałym kontakcie z Inwestorem i na bieżąco przedstawiamy postępy kolejnych etapów realizacji.

Współpracujemy zarówno z indywidualnymi Inwestorami, deweloperami, właścicielami pensjonatów i hoteli czy z firmami produkcyjnymi i usługowymi.

Oferta

Marzysz o przytulnych i zmysłowych wnętrzach? Szukasz wyrafinowanego, ekskluzywnego, lecz przede wszystkim funkcjonalnego projektu? Zaufaj naszym architektom. Specjalizujemy się zarówno w projektowaniu budynków, jak i wnętrz. Każdy powierzony nam projekt to nowa historia, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie.

DOMY I REZYDENCJE

DOMY I REZYDENCJE

HOTELE I BUDYNKI BIUROWE

HOTELE I BUDYNKI BIUROWE

BUDYNKI HANDLOWO- USŁUGOWE

BUDYNKI HANDLOWO- USŁUGOWE

HALE PRODUKCYJNE I MAGAZYNOWE

HALE PRODUKCYJNE I MAGAZYNOWE

Towarzyszymy Ci na każdym etapie inwestycji

1. Projekt koncepcyjny

Wspólnie opracowujemy wstępną koncepcję zagospodarowania terenu, układu funkcjonalno- przestrzennego budynku oraz elewacji, które będą odpowiedzią na Twoje potrzeby.

2. Projekt budowlany

Przygotujemy pełną dokumentację projektu budowlanego potrzebną do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę+ na tym etapie pomagamy również w zdobyciu wszelkich dokumentów formalno- prawnych niezbędnych do zrealizowania Twojego projektu

3. Projekt wykonawczy

Wszystkie nasze wizje przekładamy na dokument pozwalający swobodnie przejść do realizacji robót budowlanych. Wzbogacimy projekt o detale dotyczące rozwiązań budowlanych, materiałowych oraz architektonicznych. W efekcie dbamy o Twój cenny czas i dajemy gwarancję wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań

4. Projekt wnętrz

Najbardziej emocjonujący etap projektowania, czyli nadawanie pomieszczeniom konkretnych funkcji, opracowanie zestawień kolorystycznych i materiałowych, a także dobór wyposażenia. Wszystko po to, by stworzyć imponującą aranżację Twojej przestrzeni, w której odnajdziesz komfort i prawdziwe odprężenie.