W naszych projektach domów jednorodzinnych i rezydencji przemycamy pogląd Witruwiusza, który uważał, że prawidłowo zaprojektowany budynek powinien być trwały, użyteczny oraz piękny i dopiero gdy spełnia te warunki można nazwać go architekturą. Projekty domów, które wykonujemy charakteryzują się również unikalnością oraz idealnym dopasowaniem do stylu życia Inwestora. Przy współpracy nad kolejnymi etapami staramy się zaproponować rozwiązania spełniające wszystkie oczekiwania naszych Klientów, zarówno te estetyczne jak i finansowe. Każdy architekt w artMOKO doskonale odnajduje się zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej architekturze, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić miłośników aktualnych trendów czy minimalistycznego stylu jak i tych szukających klasycznych rozwiązań dostosowanych do najnowszych technologii.

 

Nasze dotychczasowe projekty można z powodzeniem określić mianem architektury kreatywnej, która łączy to co najlepsze i przekuwa marzenia Inwestora w rzeczywistość. Jako architekci jesteśmy niezwykle wrażliwi na piękno i estetykę budynków, a także posiadamy ogromny szacunek dla istniejącej w otoczeniu inwestycji architektury oraz tradycji danego regionu.

 

Nasze biuro architektoniczne w Krakowie wyróżnia się elastycznością w podejściu do każdego etapu współpracy oraz kompleksowością realizacji projektu jak i późniejszego nadzoru w postępach prac budowlanych. Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w Krakowie, Katowicach czy na Podhalu, dlatego jeśli szukasz architekta, który Twoją wizję domu zamieni w pełnobranżowy projekt, zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz kontaktu w celu omówienia założeń projektowych.