Wśród naszych pozostałych realizacji znajdują się między innymi projekty hoteli i uzdrowisk, budynków oraz wnętrz biurowych, czy też hal magazynowych i produkcyjnych. Zajmujemy się również projektowaniem takich obiektów jak sklepy i salony sprzedaży, siłownie, stacje benzynowe czy myjnie samochodowe. Kwintesencją projektów o charakterze komercyjnym jest ich bezwzględna, niczym niezakłócona użyteczność i funkcjonalność. Dlatego też w kreowaniu tego typu obiektów zawsze pamiętamy, że najważniejsze jest zachowanie wszystkich norm, dla zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa ich przyszłym użytkownikom.

 

Nasze projekty hoteli są przede wszystkim unikalne i komfortowe dla wszystkich gości. Przy ich tworzeniu czerpiemy inspiracje z miejsc, w których powstają, między innymi z miejscowej architektury oraz natury, która je otacza. Dzięki takiemu podejściu wszyscy przyszli goście i kuracjusze dostają spójny przekaz i mogą cieszyć się wypoczynkiem w pięknych i unikalnych miejscach.

 

Zajmujemy się również kompleksowym projektowaniem biur i przestrzeni do pracy- zarówno pod katem architektury jak i wnętrz. Projektowane przez nas biura w szczególności mają za zadanie zachwycić nietypową i ponadczasową prezentacją i stanowić wizytówkę dla firm mających w nich siedziby. Z kolei projektowane wnętrza biurowe to nie tylko niepowtarzalny design, lecz przede wszystkim maksymalna funkcjonalność. W projektach wnętrz biurowych staramy się również zachować balans pomiędzy designem, a docelowym budżetem jakim dysponuje firma.

 

W przypadku budynków handlowo-usługowych projektowana przez naszą pracownię architektura i wnętrza, w głównej mierze wspierają działalność prowadzoną przez firmę. W naszych projektach przestrzeń handlowa, jest zaproszeniem konsumentów do spotkania z wyśmienitym i funkcjonalnym designem.

 

Podejście do współpracy z firmami i producentami z różnych branż, jakie proponujemy pozwala na projektowanie hal przemysłowych i produkcyjnych, które są w pełni przemyślane oraz doskonale skomponowane, dzięki czemu stanowią doskonałą drogę do sukcesu firm. W wielu przypadkach nasi Inwestorzy decydują się na projekt hali magazynowej ze specjalnie wydzieloną częścią biurową. Staramy się wtedy zaproponować optymalne rozwiązanie, które pozwoli nam stworzyć projekt wnętrz biurowych spełniający wszystkie oczekiwania jak i również wydzielić możliwie dużą przestrzeń magazynową, która dzięki nowoczesnym rozwiązaniom pozwala na  składowanie dużej ilości materiałów i zapasów.