O nas

Jesteśmy grupą doświadczonych projektantów, odważnie interpretujących współczesną architekturę. Poznasz nas po doskonałym połączeniu indywidualnych potrzeb Inwestora z codzienną funkcjonalnością oraz najnowszym wzornictwem.

 

Nasza pracownia powstała z zamiłowania do tworzenia wyszukanego i pełnego nieoczywistych połączeń designu.

 

Tworząc, inspirujemy się życiem codziennym, sztuką, muzyką i filozofią. Dzięki temu dostarczamy niepowtarzalne projekty, które podkreślą Twoją indywidualność. Naszą misją jest tworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do Ciebie, w której poczujesz się bezpiecznie, komfortowo, a przede wszystkim wyjątkowo. Dlatego zawsze uważnie wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania i potrzeby, gdyż naszym celem jest wykreowanie niepowtarzalnego miejsca, do którego będziesz chciał wracać każdego dnia. artMOKO to nie tylko architektura budynków, zadbamy także o emocje, aranżując najbliższe otoczenie.

 

Wierzymy, że wprowadzając harmonię i piękno w miejsca, w których najczęściej przebywamy – wprowadzamy ją do swojego życia.

 

Monika Skóbel

Główny projektant artMOKO CEO / architekt / architekt wnętrz

Jestem absolwentką wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 2008 roku prowadzę własną pracownię projektową artMOKO.

W mojej pracy najważniejsza jest odpowiedź na pytanie, czego pragnie Inwestor oraz jakie są jego potrzeby, by mógł poczuć się w pełni szczęśliwy, całkowicie bezpieczny i absolutnie wyjątkowy w swoim domu.

Nasza pracownia projektuje przestrzenie, w których człowiek i jego wymagania są najważniejsze. Przestrzenie, do których zawsze chce się wracać – i właśnie za to cenią nas Klienci.

Monika Skóbel

Publikacje